کسب رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک توسطشرکت دانش بنیان سافا

 

رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک در واقع یک تقسیم‌‌بندی کمی و کیفی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است که در احراز صلاحیت شرکت‌ها برای تمامی پروژه‌های کامپیوتری از طریق شورای عالی انفورماتیک کشور یا معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برای شرکت‌های انفورماتیکی صادر می‌گردد.

رتبه‌بندی یا گرید شرکت‌های انفورماتیک از ۱ تا ۷ بوده که در آن رتبه ۷ پایین‌ترین و رتبه ۱ بالاترین درجه را دارد. با دریافت این گرید، شرکت دانش بنیان سافا مجاز به انعقاد قرارداد با نهادها و سازمان‌های مختلف خواهد بود و محدودیتی در سقف قراردادها با شرکت‌ها و سازمان‌ها نخواهد داشت.

گفتنی است یکی از موارد مورد نیاز برای بررسی و اخذ رتبه ۱ بررسی رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده توسط سافا بوده است و دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک با بررسی رضایت مشتریان به شیوه‌های مختلف، رای به رضایتمندی مشتریان از شرکت دانش بنیان سافا داده است.

این موفقیت را به خانواده بزرگ سامانه های آزاد فناوری اطلاعات(سافا) تبریک می‌گوییم و اذعان داریم این افتخار مرهون تلاش و همدلی همکاران مجموعه در ارائه خدمات با کیفیت به منظور جلب رضایت مشتریان است. امید داریم، بتوانیم با تلاش بیشتر و توفیق خداوند منان در راستای اجرای کارهای نواورانه و تحقق مشتری‌مداری و رضایت حداکثری مشتریان گام‌های استواری برداریم.

 

پست های مرتبط